Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Лебедєв: Армія може втрутитися лише після запровадження надзичайного стану

Лебедєв: Армія може втрутитися лише після запровадження надзичайного стану
Армія може брати участь у врегулюванні ситуації в Україні тільки після запровадження надзвичайного або воєнного стану.

Про це заявив в.о. міністра оборони Павло Лебедєв в інтерв'ю одному з українських інформагентств, розміщеному на сайті Міноборони.

"Участь підрозділів Збройних Сил згідно зі статтями 17 і 37 Конституції України у внутрішньополітичній боротьбі цілком виключена... Відповідно до закону "Про Збройні Сили України" це можливо лише за умови запровадження надзвичайного або воєнного стану в країні. Згідно з Конституцією він запроваджується указом президента і підлягає подальшому затвердженню Верховною Радою", - сказав він.

Лебедєв зазначив, що на даний час такого указу немає, і "Збройні Сили України продовжують стабільно виконувати свої обов'язки з приводу оборони країни, захисту її суверенітету й територіальної цілісності в режимі мирного часу".

Він також повідомив, що Збройні Сили знаходяться в місцях дислокації та функціонують у штатному режимі. У повному обсязі проходять заплановані заняття і тренування з бойової підготовки особового складу.

Водночас, додав Лебедєв, загострення ситуації в країні змусило Збройні Сили посилити охорону складів зі зброєю і боєприпасами: "Це було зроблено, щоб уникнути можливості їх захоплення і використання проти мирних громадян".

В.о міністра оборони також розвінчав чутки про задіяння армійської техніки у врегулюванні кризи в країні.

"Ці чутки безпідставні, а інформація про залучення Збройних Сил України проти мирних демонстрантів є провокацією. Військовослужбовці та військова техніка не залучаються до участі у врегулюванні політичної кризи, яка нині загострилася в країні. Більше того, згідно з Конституцією Збройні Сили не можуть використовуватися для обмеження прав і свобод громадян", - заявив Лебедєв.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 3151 | Добавил: Тимченко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.