Актуальное
Запорожский ТЦК под прицелом: что мы имеем на июнь 2025 после 3,5 лет войны
Премьером Украины вновь станет Тимошенко, — источник
Аваков: 125 человек находятся в больницах после столкновений под парламентом
МОЛНИЯ: Правый Сектор готовится к ночному штурму Рады и Кабмина
Депутаты покинули Раду через подземный тоннель
МОЛНИЯ: к зданию Верховной Рады со стороны метро Арсенальная подошла новая толпа митингующих
Источник: В результате столкновений под Радой погибли пять правоохранителей
Милиция задержала подозреваемого во взрыве гранаты возле Верховной Рады
МОЛНИЯ: «Правый сектор» после событий у Верховной рады объявил общий сбор своих сторонников в центре Киева
Количество раненых возле Верховеой Рады увеличилось до 100 человек
Взрыв боевой гранаты под Верховной Радой (ВИДЕО)
МОЛНИЯ: В столкновении у Рады один сотрудник милиции погиб, — Кличко
"Викинг" "Кот-палач" уничтожил девять украинских "Градов" ВИДЕО
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

» » Перевірки малого бізнесу можуть спростити

Перевірки малого бізнесу можуть спростити
У Верховній Раді зареєстрований законопроект щодо удосконалення норм податкового законодавства в частині проведення перевірок у зв'язку з припиненням підприємницької діяльності фізосіб - підприємців, у яких немає найманих працівників.

Як передає ЮРЛІГА, текст пояснювальної записки до проекту: "Спрощена процедура проведення перевірок у зв'язку з припиненням підприємницької діяльності ФОП, у яких немає найманих працівників, а також скорочення термінів їх проведення, допоможе зменшити вплив держорганів на діяльність суб'єктів господарювання, що є однією зі складових програми реалізації економічних реформ".

Проектом N11005 пропонується встановити спрощену процедуру проведення документальних позапланових перевірок і скорочення термінів їх проведення для фізосіб - підприємців, у яких немає найманих працівників, при наявності за два останні календарні роки одночасно таких умов:

- платником податків задекларовано відсутність доходів від здійснення господарської діяльності;
- платник податків не зареєстрований як платник ПДВ;

- в органах податкової служби відсутня податкова інформація про використання платником податку найманої праці фізосіб і про відкриті платником податку рахунки у банках та інших фінустановах.

У випадку дотримання усіх умов термін перевірки буде становити 3 робочих дні, згідно із запропонованими змінами до п.82.2 ст.82 Податкового Кодексу.
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 3344 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.